Atribuită
Cumpărare directă
mozzarela produs obtinut prin oparire. comanda se va efectua pe cantitatea de 1.1 kg sau multiplu de 1.1 kg, cascaval dalia 600 gr patrat, iaurt natural 3.5 % grasime, -compozitie lichida-semilichida, uniforma, omogena; -culoare caracteristica produsului, alb-galbuie; -gust si miros placut, – aspect alb, alb-mat, uniforma ; miros (daca este cazul) caracteristic produsului, placut, aromat, specific ; gust (daca este cazul) caracteristic produsului, placut, aromat ; caracteristici 16% grasime, unt de masa 65% grasime
- Număr anunț
- DA26484224
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
- Furnizor / câștigător
- CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
- Cod CPV
- 15544000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,35 RON
- Valoare atribuită
- 547,35 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.