Atribuită Cumpărare directă

SERVICI FUNERARE- inmormantare sociala MILEA MATILDA, DATA NASTERE 29.12.1938, DATA DECES 03.10.2020

Număr anunț
DA26494776
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
Furnizor / câștigător
FLORĂRIA ALLY SRL (CUI 37776940)
Cod CPV
98370000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat