Atribuită
Cumpărare directă
1 BEC HALOG.STAN.BH30 70W E27 A55 STARKE #5949038401531 buc 5 2.437 2 BEC HALOGEN 28W E27 P45 STARKE-ST00230 #5949038402477 buc 5 2.437 3 RACORD DUBLU FURTUN #2000000421926 buc 5 1.5966 4 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 5 CILINDRU SIG.AMPR.35X35MM BRAND YALE NICHELAT 5 CHEI #2000000424354 buc 1 41.9328 6 POLISTIREN EPS A200-20MM #2000000420660 buc 10 3.1933 7 CHEITA PT.AERISITOR CALORIFER METAL 5MM #2000000329734 buc 1 1.6807 8 7556.1 SK4 SET 10 LAME SCHIMB PT.CUTTER #3838909699776 buc 1 4.2017 9 CUTIT CU SUPORT METALIC#9002588304502 buc 2 4.6218 10 SAC RAFIE 560X980R#2000000126111 buc 20 0.7563 11 LANTERNA REINCARCABILA 10W LED #8592920037676 buc 2 117.563 12 LANTERNA REINCARCABILA COB LED 5W #8592920038840 buc 2 67.1429 13 BATERII VARTA HI-EN 9V 4922#4008496354702 #4008496559862 buc 1 7.479 14 BATERII VARTA HI-EN R3 4903(4BUC-SET)#4008496354344 #4008496559749 #4008496369607 #4008496810284 buc 1 7.9832 15 COADA TARNACOP#2000000112107 buc 2 6.6387 16 SURUB MULTI-MONTI MMS-S 7.5X80 20 2,9412 58,824 17 SURUB MULTI-MONTI MMS-S 10X60 /2800000027681 BUC 20 3,3613 67,226
- Număr anunț
- DA26481317
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,51 RON
- Valoare atribuită
- 661,51 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.