Atribuită Cumpărare directă

Boiler electric - 1 buc. cu următoarele caracteristici: compact, capacitate 10 L, putere 1500 W, presiune 0.9 Mpa, termostat reglabil, termen de garanţie produs: 12 luni

Număr anunț
DA26491234
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
Furnizor / câștigător
MEDIA LINKS DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 34720847)
Cod CPV
39711300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,89 RON
Valoare atribuită
247,89 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,89 RON

din 247,89 RON estimat