Atribuită Cumpărare directă

1 PRELUNGITOR 5P 5M Buc 1 50.42 50.42 2 SOLUTIE 5L PARBRIZ Buc 3 3.36 10.08 3 SACI RAFIE Buc 50 0.67 33.61 4 MATURA NUIELE Buc 2 5.04 10.08 5 GREBLA PVC Buc 1 2.94 2.94 6 HARTIE IGIENICA SANO Set 10 8.40 84.03 7 MANUSI VINIL NEPUDRATE Cut 5 67.23 336.13 8 BURETE FINO 5/SET Buc 1 5.04 5.04 9 BIBLIORAFT PVC 8 CM Buc 10 4.62 46.22 10 SACI MENAJ 35L 50 3.36 168.07 11 SOLUTIE GEAM AJAX Buc 10 5.04 50.42 12 CILLIT PIATRA SI RUGINA Buc 10 8.40 84.03 13 CAIET Buc 3 1.26 3.78 14 PERIE AUTO+COADA Buc 1 10.50 10.50 15 SACI MENAJ 240L 2 9.24 18.49 16 COADA LEMN FILET Buc 1 2.10 2.10

Număr anunț
DA26484227
Autoritate contractantă
ITCSMS IALOMITA (CUI 13680111)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,97 RON
Valoare atribuită
915,97 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

915,97 RON

din 915,97 RON estimat