Atribuită
Cumpărare directă
MOTOPOMPA WPT30HX - Tip: OHV, 4 timpi, racire cu aer Model: GX 200 Putere maximă [CP]: 6,5 Diametru piston x cursă: 68 x 54 mm Capacitate cilindrică: 196 cm3 Compresie: 8,5 : 1 Sistem de aprindere: electronic Combustibil: benzina fara plumb Filtru de aer: dual Senzor lipsa ulei: da Capacitate rezervor: 3.1 l Consum: 1.7 l/h la 3600 rpm Pornire: demaror mecanic CARACTERISTICI TEHNICE POMPA Diametru de aspiratie: 3” Diametru de refulare: 3” Inaltimea maxima de refulare: 28,0 m Adancimea maxima de aspiratie: 7 m Debit maxim: 72 m³/h (1200 l/min) Diametru maxim corpuri solide: 25 mm Garnitura mecanica: SiC (carbura de siliciu) Sistem pornire: demaror mecanic Masa: 27 kg Dimensiuni de gabarit: 565x445x465 mm ---------- MOTOPOMPA DE APA MURDARA SWT 80HX - SPECIFICATII Diametru de aspiratie: 3” Diametru de refulare: 3” Inaltimea maxima de refulare: 28,0 m Adancimea maxima de aspiratie: 8,0 m Debit maxim: 1300 l/ min Diametru maxim particule solide: 31 mm MOTOR Model: HONDA Tip: GX 240 Putere maxima: 8,0 HP Capacitate cilindrica: 270 cm³ Combustibil: benzina fara plumb Capacitate rezervor: 5,3 Consum: 313 g / kWh Sistem pornire: la sfoara Masa: 64 kg Dimensiuni de gabarit: 670x480x600
- Număr anunț
- DA26490403
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.670 RON
- Valoare atribuită
- 6.670 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.