Atribuită
Cumpărare directă
SODIUM DODECYL SULFATE, REAGENTPLUS TM >= 98.5% PARAFORMALDEHYDE LEPTIN, MOUSE RECOMBINANT EXPRESSED IN E . COLI HEPARIN SODIUM CELL CULTURE TESTED HYDROCORTISONE 21- HEMISUCCINATE*SODIUM C ELL CULTURE SU 541 Vascular Endothelial Growth Factor 165 human, VEGF165, recombinant, expressed in HEK 293 cells, HumanKine, suitable for cell culture
- Număr anunț
- DA26490146
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.435,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.435,50 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.