Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igienizare la platforma de gunoi Butoiuu si fosta platforma Sfantu Gheorghe cu Incarcator frontal 240 CP = 150 RON; Transport gunoi din afara ariei platformei = 50 RON / cursa

Număr anunț
DA26488963
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
ROMGATE SRL (CUI 17098516)
Cod CPV
90600000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat