Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 BUSINESS 80G 500/TOP XEROX Top 50 HARTIE COPIATOR A3 BUSINESS 80G 500/TOP XEROX Top 5 NOTES ADEZIV 76*76MM GALBEN PAL 100 FILE NOKI Buc 50 BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA 66M 48MM ADEZIV CAUCIUC SINTETIC TESA Buc 10 PLIC C5 SILICON 80G 162*229MM ALB TIP T 500/C GPV Cut 1 PLIC C4 SILICON 90G 229*324MM ALB TIP T 250/C GPV Cut 2 AGRAFE METAL 33MM 100 BUC/CUT DELI Cut 25 AGRAFE METAL 50MM 100 BUC/CUT DELI Cut 25 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI ALBASTRU DESCHIS NOKI Buc 200 CAPSE 24/6 NOKI Cut 25 TEXTMARKER GALBEN SUPERFLUORESCENT 1546 FABER-CASTELL Buc 25 TEXTMARKER VERDE SUPERFLUORESCENT 1546 FABER-CASTELL Buc 25 RADIERA CREION DUST FREE 20 FABER-CASTELL Buc 20
- Număr anunț
- DA26494520
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.393,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.393,26 RON
- Data publicării
- 03.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.