Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta furnizor:-Fierastrau circular Bosch BKS 190-caracteristici:Clasa de utilizare Profesionala Dimensiuni panza 190x30 mm Putere : Putere nominala 1400 W Taiere : Adancime de taiere 90 grade 70 mm Adancime de taiere 45 grade 50 mm Caracteristici operationale : Valoarea vibratiilor emise 2.5 m/s2 Turatie de mers in gol 5500 rot/min Set de livrare Panza de fierastrau circular, 190 x 30 x 2 mm, 16 Adaptor de aspirare a prafului Cheie imbus WAF 5 Limitator paralel Cutie carton, Dimensiuni : Greutate 4.2 kg Lungime 380 mm Latime - mm Inaltime 242 mm Zgomot : Nivel putere sonora 107 dB Informatii suplimentare : Informatii suplimentare Sistem de blocare AX Racord pentru aspirarea prafului Garantie :i Garantie min. 12 luni , Livrare in max 7 zile, produsul nou in ambalaj original. Livrare gratuita .(inclusa in pret)

Număr anunț
DA26485424
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43812000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,39 RON
Valoare atribuită
487,39 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,39 RON

din 487,39 RON estimat