Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE IN INCINTA SPATIILOR UNDE SE ORGANIZEAZA SECTIILE DE VOTARE PENTRU ALEGERILE LOCALE DIN 27.09.2020, INAINTE DE ALEGERI SI DUPA ALEGERI.

Număr anunț
DA26487713
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
PINTEA I.M. ION (CUI 42050543)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat