Atribuită Cumpărare directă

1 COADA DE LEMN FILETATA 1.2M #6423997342016 buc 2 2.9412 2 TUB FLUORESCENT 80 18W 865 TL-D SUPER #8711500631770 buc 25 5.7983 3 SITA PISOAR CU PASTILA OTI #5948908004230 buc 1 6.6387 4 MOP MICROFIBRA NETAIAT BALERINA #8431250711477 buc 1 11.6807 5 PREL.5M 3G 1.5 ROSU 4 PRIZE INTRERUPATOR #2000000425887 buc 1 28.4874 6 SACI MENAJ SWEET 160L-10BUC #5903936001989 buc 5 8.3193 7 SACI MENAJ SOFFY 60L-10BUC #6425146001010 buc 3 2.437 8 PRONTO SPRAY CLASSIC 300+100ML #8412400021394 #5000204674088 #5000204822861 buc 1 13.3613 9 MOP MICROFIBRA NETAIAT BALERINA #8431250711477 buc 1 11.6807 10 NUFAR BAIE 500ML-55640 #5946035070784 buc 2 8.3193 11 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403

Număr anunț
DA27189608
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,08 RON
Valoare atribuită
289,08 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,08 RON

din 289,08 RON estimat