Atribuită
Cumpărare directă
HALAT EXAMINARE IMPERMEABIL,40g/mp, 100, 6,2, 620; CAPELINA BUFANTA UF UZ MEDICAL 100,0,18, 18; MANUSI PROTECTIE NITRIL UF 100 BUC / CUTIE 10, 41, 410; CEARCEAF EXAMINARE CAMPURI ROLE UF 50 cm x 50 50, 11,50,575 DESCOSEPT AF - SERVETELE DISPENSER 2, 34 , 68.
- Număr anunț
- DA26484550
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
- Cod CPV
- 18410000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.691 RON
- Valoare atribuită
- 1.691 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.