Atribuită
Cumpărare directă
Proiectata cu o pozitie foarte joasa (550mm) pentru oftalmologie, operatii pe creier sau ginecologie. Suprafata mesei poate fi mutata longitudinal 300 mm pentru a avea acces complet pentru radiografii si brat C. Buton pentru pozitia spate- umar, ceea ce face mai usoara o interventie asupra rinichilor sau a vezicii. Sina laterala, acoperitorile si accesoriile mesei sunt din otel inoxidabil de cea mai buna calitate, asadar sunt de lunga durata, rezistente la coroziune si usor de curatat. Piston pe gaz pt suport cap/ suport picioare • Dimensiunea mesei: 2100mmx550mm; Inaltime: 550mm~850mm • Rotire inainte~inapoi: + - 20 grade; Rotire stanga~dreapta: + - 15 grade • Spatarul de sus: 75 grade; Spatarul de jos: 15 grade • Ajustarea suportului pentru picioare in jos: 90 grade (detasabil) • Extindere: 300 mm • 5 sectiuni, roti retractabile si mobile 360 grade pt o buna manevrabilitate a mesei. • Controlata electronic cu display LCD si telecomanda • Baza construita in INOX • Sarcina maxima 180kg ACCESORII STANDARD : - suporti ginecologici pt picioare; suporti brate stanga-dreapta - brat pentru anestezie; tavita pentru lichide - suport pentru sustinere laterala pacient stanga-dreapta - curele pentru prinderea pacientului cu sistem de fixare - decupaj pentru operatii renale; decupaj pentru operatii ginecologice GARANTIE 24 LUNI, PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26482661
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI 24577279)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.680 RON
- Valoare atribuită
- 39.680 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.