Atribuită Cumpărare directă

Gospodarie Stefanesti SRL achizitioneaza servicii de foraj put cu apa. Conform memoriului tehnic realizat, valoarea aprobata a serviciului de foraj, a fost estimata la 30.595 lei. Obiectul contractului este realizarea unui put forat in comuna Stefanestii de Jos. Specificatiile tehnice se pot regasi in documentul atasat.

Număr anunț
DA26481786
Autoritate contractantă
GOSPODARIE STEFANESTI SRL (CUI 37563771)
Furnizor / câștigător
ANA NOVA INTER SRL (CUI 37290230)
Cod CPV
76300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.700 RON
Valoare atribuită
29.700 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.700 RON

din 29.700 RON estimat