Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de montare usi. Lucrari de montare ferestre. Lucrari de montare accesorii conexe. Lucrari de compartimentare. Instalare de pereti despartitori la sediul din strada O Botez nr. 2A si la Hotel Sport conform oferta.

Număr anunț
DA26484307
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
PROCONS 51 SRL (CUI 31328947)
Cod CPV
45421100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.041,17 RON
Valoare atribuită
10.041,17 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.041,17 RON

din 10.041,17 RON estimat