Atribuită Cumpărare directă

6026977 FLANSA EXTERIOARA 50MM COLOR P1 BUC 10,00 38,32 322,02 61,18 20 6026978 CAPAC 50MM COLOR P1 BUC 13,00 27,87 304,46 57,85 30 6026970 TEAVA PROFIL 50X2,5 2,97M COLOR P1 BUC 2,00 199,00 334,45 63,55

Număr anunț
DA26497159
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960,93 RON
Valoare atribuită
960,93 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

960,93 RON

din 960,93 RON estimat