Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 31926793 PRET DE CATALOG: 1.853,39 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: MAGURA RULADA CH FR35G LINTUCA CASC.PENTELEU CCA BANANE GH CCA 18KG C.I MERE GOLDEN RO KG C.I PERE SANTA MARIA TR KG CI PRUNE ROSII RO KG CI STRUGURI ALBI GR KG CI VARZA ALBA RO KG CI MORCOVI RO KG CI MORCOVI RO KG CI ROSII RO KG CI ARDEI KAPIA ROSU RO CII V PASTARNAC RADACINA RO KG OLY.PASTA 28-30%TOM720G BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L BARILLA SPAGHETINNI 1KG GYERM.CUSCUS AMORF 4OUA 5 MAGGI IDEEA Z.MILAN.55G EKLAND CEAI ZMEURA 350G ETI PUF BIS.MARSM.FRUCTE1 ETI PUF BIS.MARSM.PEPENE NAPOLACT SANA 3,5% 3+1 33 DELMA CU UNT 39% 500G AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 KIKKOMAN SOS SOIA 150ML FILE PIEPT PUI TAV.KG BONDUELLE MAZARE CONGELAT VISINE FARA SAMBURI 1KG LADORNA SMANTANA 25% 300G BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 HEIDI DARK EXTREME 80G mai putin
- Număr anunț
- DA26482895
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.853,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.853,39 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.