Atribuită
Cumpărare directă
Stearic acid, extra pure, SLR. Producator Fisher Chemical 100 G 1 67.22 Silver nitrate, solution 0,02 mol/l (0,02 N).CAS: 7761-88-8.Factor: 0,999 - 1,001 uncertainty ± 0,001. Producator Scharlau Spania 1 L 2 350.66 CLORURA DE SODIU PA. Producator Chimreactiv Bucuresti 1 KG 6 26.00 "Amann's lactophenol Supplier: RAL (REACTIFS RAL SA) " 125 ML 1 455.93 Phenol, 99+%, for biochemistry, loose crystals. Producator Acros Organics 100 G 1 84.70 Triton* X-100 , Producator Fishe Bioregeants 100 ML 1 72.78
- Număr anunț
- DA26484787
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.537,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.537,95 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.