Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta LCS-BIO-END Set lingurita bio si servetel BUC 100 100 0 0.30 30.00 PL07 Farfurii intinse din trestie zahar, 18 cm, 125 buc/set SET 1 1 0 25.27 25.27 PL10 Farfurii intinse din trestie zahar, 26 cm, 125 buc/set SET 2 2 0 48.88 97.76 PAH4OZ-BIO Pahar alb bio, carton+pla, 120ml, 50buc/set SET 2 2 0 8.27 16.54 PAH8OZ-BIO Pahar alb bio, carton+pla, 240ml, 50buc/set SET 4 4 0 13.42 53.68 SETBIS-BIO-100 Set cutit si furculita bio +servetel , 100buc/set SET 2 2 0 78.26 156.52 6 111 379.77
- Număr anunț
- DA26480678
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,77 RON
- Valoare atribuită
- 379,77 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.