Atribuită
Cumpărare directă
TUB -1 BUCATA , TUB -1 BUCATA , DF BRAKE OIL 1L - 1 LITRU , FILTRU ULEI MOTOR - 1 BUCATA , DF SUPER ENGINE OIL 15W40 - 4L - 12 LITRI , FILTRU AER MOTOR EXTERIOR - 1 BUCATA , FILTRU AER MOTOR INTERIOR - 1 BUCATA , FILTRU COMBUSTIBIL - 1 BUCATA , FILTRU HIDRAULIC - 1 BUCATA , DF UTTO -20L - 40 LITRI , DF UTTO - 5L - 10 LITRI , FILTRU AER CABINA SPATE - 1 BUCATA , FILTRU DECANTOR - 1 BUCATA , TRANSPORT TUR - RETUR - 1 KM , MANOPERA SERVICE 25.09.2020 - 3 H/OM , MANOPERA SERVICE 25.09.2020 - 0,5 H/OM , MANOPERA SERVICE 28.09.2020 - 4 H/OM , CONDUCTA - 1 BUCATA , MANSON - 1 BUCATA , KIT - 1 BUCATA , CONDUCTA - 1 BUCATA , COMUTATOR - 1 BUCATA , COMUTATOR SISTEM AC - 1 BUCATA , MANOPERA SERVICE - 2 H/OM
- Număr anunț
- DA26475557
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
- Furnizor / câștigător
- NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.983,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.983,50 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.