Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou cu inaltime reglabila si cotiere fixe. Scaunul de birou are imbracate sezutul si spatarul in combinatii de pielea ecologica cu stofa, iar bratele si baza in forma de stea din polipropilena.

Număr anunț
DA26493518
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
AVALON HOME STORE S.R.L. (CUI 33919052)
Cod CPV
33193120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.224 RON
Valoare atribuită
2.224 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.224 RON

din 2.224 RON estimat