Atribuită Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA26482002
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
948,75 RON
Valoare atribuită
948,75 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948,75 RON

din 948,75 RON estimat