Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft A4 plastifiat, mecanism metalic din inox, buzunar etichete interschimbabile, diverse culori, colt metalic Separatoare biblioraft, 4 culori/set, 105x240mm , 100buc/set Pix Schneider, culoare albastra Tavita documente care se suprapun orizontal, plastic, transparent Calculator birou min. 16 digits

Număr anunț
DA26483705
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,80 RON
Valoare atribuită
993,80 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,80 RON

din 993,80 RON estimat