Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse de curatenie, manusi de unica folosinta, saci menajeri, prosoape de hartie pentru maini, sapun antibacterian pentru maini

Număr anunț
DA26494572
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Daneti (CUI 15089163)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.544,90 RON
Valoare atribuită
1.544,90 RON
Data publicării
04.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.544,90 RON

din 1.544,90 RON estimat