Atribuită Cumpărare directă

Detergent pudra ROTH Dr. Weigert neodisher MA pentru instrumente medicale, 10 kg

Număr anunț
DA26494870
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.274,60 RON
Valoare atribuită
2.274,60 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.274,60 RON

din 2.274,60 RON estimat