Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar aferente proiectului “Reconfigurarea axei de transport public pe traseul str. Gării, b-dul Decebal, str. Andrei Mureșanu și str. Năsăudului”, municipiul Bistrita ,cod SMIS :122688. Proiectul este finantat din Fondul European de Dezvoltare Regională, in cadrul POR 2014-2020, contractul de finanţare nr.5416 /14.05.2020. Serviciile de audit financiar se vor concretiza in 12 rapoarte de audit trimestriale, care se vor depune astfel incat sa insoteasca cererea de rambursare care include cheltuielile auditate. Serviciile vor fi prestate conform ofertei, caracteristicilor si specificatiilor din caietul de sarcini si din proiectul contractului atasat.
- Număr anunț
- DA26489713
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- DOMIDE I. ILEANA - AUDITOR FINANCIAR (CUI 31533682)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.