Atribuită Cumpărare directă

50721000-5 lucrari de reparatii sobe teracota 90915000-4 servicii de curatare a cosurilor de fum

Număr anunț
DA26484481
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
PĂCURAR ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 18670550)
Cod CPV
50721000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.837 RON
Valoare atribuită
30.837 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.837 RON

din 30.837 RON estimat