Atribuită Cumpărare directă

Set de 4 Unități de Imagine (Drum-Unit) – 1 set, necesar pentru imprimanta Brother MFC 9140CDN. Set unitati de cilindru Brother B+C+M+Y DR-241CL

Număr anunț
DA26492894
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,30 RON
Valoare atribuită
475,30 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,30 RON

din 475,30 RON estimat