Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii legislative iLEGIS, sistem integrat de consultare legislativa ONLINE - 12 luni Servicii furnizare program legislativ si actualizare baze de date legislativa” Numar nelimitat de utilizatori cu acces la Intemet, IP blocat si 4 utilizatori cu acces internet nerestrictionat. Baza legislativa complexa, Legislatie romaneasca, jurisprudenta romaneasca, practica judiciara, legislatie UE, jurisprudenta UE, jurisprudenta CEDO, corespondenta Coduri, corespondenta fiscal, corespondenta achizitii, jurisprudenta ANAF, jurisprudenta CNSC.
- Număr anunț
- DA26487707
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.