Atribuită Cumpărare directă

dispenser hartie igienica Caracteristici tehnice: - fabricat din inox - se inchide cu cheie - fanta pentru vizualizarea nivelului de hartie ramas - capacitate: 1 rola de hartie - dimensiuni: inaltime 26,2 cm, latime 25,5 cm, adancime 11,7 cm

Număr anunț
DA26479220
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925 RON
Valoare atribuită
1.925 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925 RON

din 1.925 RON estimat