Atribuită
Cumpărare directă
Indicator Accesul interzis 60 cm = 2 bucati, pret pentru o bucata = 138 lei, (2 x 138 = 276) ; Indicator rutier aditional “Accesul interzis persoanelor neautorizate” 400 x 300 mm = 2 bucati, pret pentru o bucata = 47 lei, (2 x 47 = 94) ; Indicator rutier aditional “Accesul interzis cu exceptia auto societate” 400 x 300 mm = 2 bucati, pret pentru o bucata = 47 lei, (2 x 47 = 94) ; Indicator rutier aditional “Cu exceptia riveranilor” 400 x 300 mm = 3 bucati, pret pentru o bucata = 47 lei, (3 x 47 = 141) ; Indicator Ocolire prin dreapta 60 cm = 4 bucati, pret pentru o bucata = 138 lei, (4 x 138 = 552).
- Număr anunț
- DA26480979
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.157 RON
- Valoare atribuită
- 1.157 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.