Atribuită Cumpărare directă

1 Panou palsun clear uv2 prelucrat panou 55x60 cu picioare mdf buc 6 2 Panou palsun clear uv2 prelu...

Număr anunț
DA26485087
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920,17 RON
Valoare atribuită
920,17 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920,17 RON

din 920,17 RON estimat