Atribuită
Cumpărare directă
100593401 3663602835448 SL CILINDRU SATIN NICHEL30X30 3CHEI 34.00 28.57 5 Buc 100640395 3663602816942 MG CLESTE PAPAGAL 240MM 46.00 38.66 1 Buc 100680502 3663602670360 TUB LED DIALL T8 58W 4000K 42.00 35.29 10 Buc 100646034 3663602816744 CLESTE TAIERE 160MM 8.50 7.14 1 Buc 100592182 3663602931935 DIALL BANDA IZOL19MMX33M GALB VERDE 6.00 5.04 5 Buc 100873445 5944014056224 PRELUNGITOR CERAMIC 4P 5M 1MM2 39.00 32.77 10 Buc 100590428 3663602793311 REGLETA 12X2 POLI 16A 8.50 7.14 5 Buc
- Număr anunț
- DA26482265
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 930,25 RON
- Valoare atribuită
- 930,25 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.