Atribuită Cumpărare directă

Biclosol tablete 300 buc/cutie-60 ron/cutie*2 buc=120 ron Sapun spuma 1L-42,73 ron-12 buc=512.76 Pro... mai departe

Număr anunț
DA26488944
Autoritate contractantă
GRADINITA "ARICI POGONICI"GHERLA (CUI 17958220)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400,76 RON
Valoare atribuită
1.400,76 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400,76 RON

din 1.400,76 RON estimat