Atribuită Cumpărare directă

Burghiu conic elicoidal in trepte HSS 4-39 BOSCH Cleste masa 300A Masina de canelat in beton 0-35MM BOSCH Polizor unghiular cu acumulatori 125MM 1700W BOSCH Polizor unghiular cu acumulatori 8-125V 125MM 18V 2X5AG LI Aspirator uscat-umed gas 12-25 Curea trasmisie 2 timpi BOSCH Disc autoadeziv chit/vopsea 125MM R100 Disc autoadeziv chit/vopsea 125MM R120 GLS0 PS33 Disc autoadeziv chit/vopsea 125MM R40 Disc autoadeziv chit/vopsea 125MM R60 GLS0 Disc autoadeziv chit/vopsea 125MM R80 Disc diamantat oala beton DS 600 125X22 23MM Disc diamantat segmentat pentru beton 125MM BPE Disc diamantat segmentat pentru beton 230mm Disc lamelar otel 125MM R60 Disc lameral otel 125MM R40 Disc lameral otel 125MM R80 Lant PMM3 40CM 1.1MM 3/8 Z-27.5 MS 170/MS Maner trafalet 6MM Maner trafalet profi 25CM Panza lemn T 101 B CLEAN FOR WOOD 5 BUC BOSCH Rezerva trafalet perlon 10CM Rezerva trafalet silver 25CM Perie sarma frecat manual, maner ergonomic, Ltotala25cm, Lperie13cm Perie sarma 5 randuri Pistol silicon MARATHON PROFESSIONAL CROWNMAN Set 15 chei fixe izolate CR-MO1000V 6-24MM

Număr anunț
DA26495006
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
Furnizor / câștigător
PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.652,16 RON
Valoare atribuită
62.652,16 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.652,16 RON

din 62.652,16 RON estimat