Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de exploatari forestiere in Partida 304 Magura, din zona Valea Runcsorului, fond forestier apartinand Comunei Bratca, administrat de OS Bratcuta RA, pentru un volum de 215 mc, taieri de igiena, conform APV

Număr anunț
DA26495191
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
Furnizor / câștigător
UJOC SRL (CUI 16224977)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.900 RON
Valoare atribuită
12.900 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.900 RON

din 12.900 RON estimat