Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE CF OF 2117.1/26.08.2020 PARAFILM M 75MX5CM PARAFILM M 38MX10CM SET MICROPIPETE 0-5000 MICROLITRI STICLA LABORATOR CU CAPAC CF ISO 100 ML STICLA LABORATOR CU CAPAC CF ISO 500 ML STICLA LABORATOR CU CAPAC CF ISO 250 ML PAHAR BERZELIUS FORMA INALTA PREMIUM LINE 100 ML PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA PREMIUM LINE 250 ML PAHAR ERLENMEYER CU DOP 250 ML PREMIUM LINE PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA PREMIUM LINE 600 ML BALON FUND ROTUND GAT INGUST 100 ML PIPETE PASTEUR GRADATE NESTERILE 3/7 ML SPATULA CU LINGURA 150 MM OTEL INOX MICROSPATULA CU LINGURA 200 MM

Număr anunț
DA26490046
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.099,97 RON
Valoare atribuită
8.099,97 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.099,97 RON

din 8.099,97 RON estimat