Atribuită Cumpărare directă

Solutie acida + Fistuline 16A si V

Număr anunț
DA26492487
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,75 RON
Valoare atribuită
638,75 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,75 RON

din 638,75 RON estimat