Atribuită
Cumpărare directă
Firma noastra va ofera in cadrul acestui pachet de servicii de prevalidare a datelor clinice medicale: - prevalidarea tuturor cazurilor înainte de transmiterea catre SNSPMPDSB în vederea eliminarii erorilor si greselilor de codificare sau de introducere a datelor pentru a minimiza riscul invalidarii foilor de observatie. Aceasta prevalidare este efectuata pentru toate regulile de validare ale SNSPMPDSB, in vederea luarii masurilor corective înainte de transmiterea datelor. - ICM pe spital si pe sectii în oricare moment al lunii - coeficientul K al cazurilor ce nu respecta limitele de spitalizare pentru grupele DRG la nivel de spital si sectii.
- Număr anunț
- DA26480550
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL TECHNOLOGY CONSULTING S.R.L. (CUI 24856060)
- Cod CPV
- 85141220-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.300 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.