Atribuită
Cumpărare directă
Folie laminare topuri 100 folii Format: 65 x 95 mm. Grosime: 125 microni. Caiete A4CCOD INTERN DICTANDO-11202201 25 buc, COD INTERN MATEMATICA-11202200 25 buc Hartie Coperti color din carton policromie Format A4 Nr. file: 80 Agrafe de birou nichelate 50 mm, 100 buc / cutie Capsator 24/6 Capacitate de capsare: 35 coli. Adancime de patrundere in pagina: 90 mm. Cutter fabricat din plastic ABS, cu lama din otel . Dosar plic din carton de 230 gr/mp. Coperta intreaga fata/spate Prevazut cu pliuri interioare Dosar din carton de 230 gr/mp. Alonja pentru indosariere documente Folie transparenta din polipropilena (PP) cu perforatii standard pentru indosariere Deschidere: partea superioara Format: A4 Grosime: 38 microni Ambalare: 100 buc/set Pix cu corp din plastic.Prevazut cu capac din plastic de culoarea scrisului. Grosime varf: 1 mm. Albastru. Permanent marker pentru CD,varf rotund 1 mm, negru Permanent marker varf rotund 1-3mm, culori: negru, Plic B4 kraft siliconic burduf 5 cm Plicuri pentru corespondenta. Gramaj : 80 gr/mp. Dimensiuni : DL ( 220 x 110 mm ). Mod de lipire : siliconic - se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapunerea clapelor. Plic C6 alb siliconic (114x162mm)1000 buc/cutie Plicuri pentru corespondenta. Gramaj : 80 gr/mp. Dimensiuni : C6 ( 114 x 162 mm ). Mod de lipire : siliconic se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapune Tus stampila 27 ml violet KORES Creion HB cu radiera
- Număr anunț
- DA26498291
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.026,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.026,36 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.