Atribuită
Cumpărare directă
FERTILIZANT GAZON COMPLEX BALANCE, NPK 19-8-19 2MgO Se foloseste in fazele toate fazele de vegetatie ale gazonului, acesta ajuta la echilibrarea raportului nutritional al plantelor, pentru prevenirea si tratarea bolilor de nutritie imbunatatind capacitatea gazonului de a se regenera dupa incidenta acestora, fertilizantul mareste in acelasi timp rezistenta la seceta si ajuta la dezvoltarea normala a plantelor, chiar daca regimul precipitatiilor este deficitar. Raportul moderat dintre azot si potasiu din formula determina utilizarea optima a nutrientilor si a resurselor de apa, asigurand o crestere puternica, rezistenta indelungata si culori vii, chiar si atunci cand gazonul este expus la temperaturi mari. Eliberarea graduala in timp a acestor nutrienti asigura o actiune delicata si de lunga durata a ingrasamantului, acesta fiind eficient pana la 12 saptamani AMBALAJ SAC 20KG
- Număr anunț
- DA26490787
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SPARTA TECHIRGHIOL (CUI 37531133)
- Furnizor / câștigător
- DORNIK TOTAL SERVICES SRL (CUI 32211812)
- Cod CPV
- 24410000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.424 RON
- Valoare atribuită
- 2.424 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.