Atribuită
Cumpărare directă
LAPTE CONSUM SEMID.1,ZAHAR ALB CRISTAL 1KG BANEASA PESMET ALB 500G, FAINA ALBA 000 1KG. AROVIT GEM ASOR.PATI5KG .SALROM SARE GEMA MAR5KG .PAKMAYA DROJDIE 500G. UNIREA PENTRU CREME 500G. OUA COD 3 CLS.M 30 BU. IZVORUL ALB NECARB.0,5PET. BORSEC APA CARBO. 0,5PET FUZETEA FR.PADURE 0,5PE. SURASUL SOARE.UL.FLS.1L
- Număr anunț
- DA26481887
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,09 RON
- Valoare atribuită
- 710,09 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.