Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea mentenantei corective pentru aplicatiile existente, în condiţiile stabilite prin caracteristicile nivelului de servicii:asistenţă tehnică pentru remedierea incidentelor care împiedică buna funcţionare a sistemului informatic,refacerea datelor în cazul apariţiei incidentelor şi refacerea consistenţei datelor din baza de date, aplicarea de patch-uri, reinstalări şi reconfigurări ale aplicaţiilor sau componentelor acestora, servicii de mentenanţă preventivă – săptămânal - monitorizarea aplicaţiilor, urmărirea logurilor şi configurarea aplicaţiilor în sensul unei exploatări în condiţii optime, actualizarea documentaţiei pentru a reflecta modificările operate în sistem, În obligaţia Prestatorului intra furnizarea următoarelor livrabile:1. raport lunar al incidentelor apărute,2. procese verbale de intervenţie (dacă este cazul), 3. raport lunar privind mentenanţa preventivă. Serviciile ofertate trebuie să acopere component oftware prezentata în Capitolul 2 din caietul de sarcini, astfel încât să fie asigurată buna funcţionare a acestora.

Număr anunț
DA26480330
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.220 RON
Valoare atribuită
128.220 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.220 RON

din 128.220 RON estimat