Atribuită Cumpărare directă

Varfuri pentru screening auditiv cu otoemisiuni a nou-nascutilor , de culoare verde cu diametrul exterior de 3 mm. virfurile sunt din cauciuc siliconic polimerizat la rece. duritate 30A. Varfurile sunt de unica folosinta . Set de 100 Buc

Număr anunț
DA26474405
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.522,77 RON
Valoare atribuită
1.522,77 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.522,77 RON

din 1.522,77 RON estimat