Atribuită
Cumpărare directă
1 Biblioraft A4 PVC buc 50 2 Agrafe cut 50 3 Pix unica albastru scris subtire buc 100 4 Capse cut 50 5 Pix gel rosu buc 10 6 Folie protectie A4 set - 7 Hartie copiator colorata A4 80g top 2 8 Hartie copiator A4 80g top 120 9 Dosar plastic buc 300 10 Hartie semicarton culori deschise A4 160g top 3 11 Corector fluid cu burete buc 10 12 Condica prezenta 100 file buc - 13 Folie laminator A4 top 2 14 Marker buc 5 15 Evidentier buc 15 16 Banda corectoare buc 10 17 Scoci 18 mm buc 50 19 Plic CD buc 400 20 Notes adeziv colorat pentru cub buc 10 21 Plic C6 buc 400 22 Etichete scolare 100 buc A4-48,5/16,9 cut 2 23 Carioci 12 set set - pentru colegiu
- Număr anunț
- DA26474417
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.102,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.102,35 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.