Atribuită Cumpărare directă

CARNE DE PORC SI PUI

Număr anunț
DA26495165
Autoritate contractantă
Gradinita "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367493)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI 19140820)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,84 RON
Valoare atribuită
680,84 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,84 RON

din 680,84 RON estimat