Atribuită
Cumpărare directă
Pachet accesorii, sticlarie si reactivi de laborator, conform oferte Amex nr. 136328 si 136624: 071.01.003 - Stativ de perete, realizat din polirasina masiva si rezistenta la apa, fiind prevazut cu o tavita in partea inferioara pentru colectare si furtun pentru distribuirea apei. Include kit de montare pe perete si furtun. Livrat cu 16 suporturi mici si 16 suporturi mari pentru uscarea sticlariei, insa acestea se pot comanda si separat – 1 bucata – 676.20 RON fara TVA / bucata 071.01.102 - Suporturi mici pentru stativ de perete, ideale pentru uscarea sticlariei, lungime 120 mm, 16 bucati/pachet – 1 pachet – 16.67 RON fara TVA / pachet 079.01.004B - Suport albastru ISOLAB pentru eprubete, din polipropilena, prevazut cu 4*10 orificii, compatibil cu eprubetele cu diametrul de 20 mm. Dimensiuni exterioare (L*l*h) 125*265*70 mm – 1 bucata – 17.37 RON fara TVA / bucata Y194.1 - Cuvete macro Brand din polistiren, de unica folosinta, lungime de unda 340 - 900 nm, volum 2.5 - 4.5 mL, dimensiuni 12.5*12.5*45 mm, 100 buc / pachet – 1 pachet – 64.30 RON fara TVA / pachet 015.01.100 - Cilindri gradati ISOLAB, volum 100 mL, realizati din sticla borosilicata 3.3 transparenta, forma inalta, clasa A, 2 buc / pachet – 1 pachet – 52.87 RON fara TVA / pachet 013.01.100 - Baloane cotate ISOLAB, realizate din sticla borosilicata 3.3, clasa A, volum 100 mL, slif NS 12/21, inaltime 170 mm, diametru interior gat (Ø) 12.5 mm, 2 buc / pachet – 1 pachet – 45.87 RON fara TVA / pachet 013.01.200 - Baloane
- Număr anunț
- DA26494100
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.395,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.395,81 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.