Atribuită Cumpărare directă

Rechizite scolare si materiale sportive conform anunt ADV1172400/28.09.2020 Marfa va fi livrata in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra.Factura va fi insotita de certificatul de conformitate.

Număr anunț
DA26474261
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.051 RON
Valoare atribuită
1.051 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.051 RON

din 1.051 RON estimat