Atribuită Cumpărare directă

Echipament si accesorii pentru computer conform anunt intentie nr.71649/22.09.2020. Instalarea echipamentelor este inclusa in pretul de ofertare.

Număr anunț
DA26483622
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30230000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.703 RON
Valoare atribuită
66.703 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.703 RON

din 66.703 RON estimat